Konsultacje psychologiczne

Psychologia kliniczna

Psychologia kliniczna –zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i terapią zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania (relacje człowieka z jego otoczeniem).

W naszej placówce konsultujemy pacjentów z problemami natury emocjonalnej.

Kiedy udać się do psychologa?

Jeżeli występują u ciebie:

  • problemy z przewlekłym stresem,
  • objawy lękowe lub depresyjne,
  • cierpisz na zaburzenia snu.

skorzystaj z pomocy naszego specjalisty. Pamiętaj, że problemy emocjonalne maja wpływ na rozwój wielu chorób zarówno somatycznych jaki i psychicznych.

Nasi Specjaliści

Weronika Olędzka

Psychoterapeuta poznawczo–behawioralny, psycholog

Zajmuje się psychoterapią, poradnictwem psychologicznym oraz diagnostyką psychologiczną. Specjalizuje się w pracy indywidualnej z osobami z zaburzeniami psychosomatycznymi, somatycznymi, afektywnymi oraz lękowymi.

Wspiera również pacjentów w zakresie zmiany stylu życia i wprowadzania prozdrowotnych nawyków. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych ośrodkach w kraju i za granicą, m.in. w Grecji i na Islandii.

W 2016r. otrzymała Licencję Psychologa na Islandii wydaną przez Embætti landlæknis – The Directorate of Health w Reykjaviku. Prowadzi konsultacje ze specjalistami z Landspitali – The National University Hospital of Iceland oraz Háskóli Íslands -University of Iceland. Ukończyła szkolenie w Terapii Poznawczo – Behawioralnej Zaburzeń u Dorosłych. Obecnie kontynuuje doskonalenie zawodowe w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie. Bierze udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Udziela konsultacji w językach:

polskim,
angielskim

+48 22 749 00 10

recepcja@klinika37.pl

Nasi partnerzy

Zapisz się na wizytę!
powrót